Reference

Co o mně říkají

Krasný den Broňo, jste žena, která ve mě probudila dávno zapomenuté emoce a naplnila mne touhou po dalším rozvíjení směrem, který jsem si již nedokázal představit ani dovolit. Vaše doteky, pohledy, intonace a hladina dechu… Zkrátka jste ztělesněním Venušiny vášně, zemské přitažlivosti a nekonečné vesmírné lásky… Jste pro mne nesmírnou inspirací, protože ve své síle dokážete se svým charismatickým kouzlem otevírat srdce zbloudilců. Pro mne je Vaše existence ikonou pravé nespoutané ženy. Již si nepamatuji, kdy jsem mohl být naposledy tak svobodně otevřený a upřímný. Za to Vám moc děkuji, to mi totiž scházelo nejvíce… Když usínám, vzpomenu si jak Vaše duše vědomě promlouvá skrze Váš pohled s láskou a přítomností. Nemohu jinak, než s pokorou naslouchat a nechat se s důvěrou vést na novou cestu k transformaci, po které léta prahnu. Děkuji!

Josef

Milá Broňo,

v loni jsem si u Vás prošla životním zážitkem. Celý týden jsem ze svého zážitku s Vámi naprosto konsternována a ráda bych vyjádřila úctu a obdiv k Vašim dovednostem. Nesmírně jste mi pomohla. Nemůžu si pomoci, ale cítila jsem se u masáže jako Vaše dlouholetá přítelkyně …. něco na tom bude 🙂 Ráda bych vyjádřila obrovskou poklonu a dík, jelikož díky masáži jsem si přes putování do minulého života úplně ukončila jednu složitou karmickou záležitost a cítím se nesmírně volná. Pozoruji jisté koincidence, jelikož pracovní život mě poslal do pravděpodobných končin místa činu onoho minulého a pravděpodobně několika dalších živvotů. Putování je hodně zajímavé. Myslím na Vás , s láskou

Zuzka

Jsem velice rád, že opět Vám mohu jen a jen poděkovat za dnešní tantrickou smyslnou masáž. Opět  to nebyla jen  příjemná masáž, ale velmi dobrá lekce v  poznávání svého těla tak trochu jinak… , což je ten hlavní důvod pro který k Vám na masáže chodím. I dnes cítím po té dnešní lekci poznání tu nám velmi potřebnou  pozitivní mocnou energii, kterou jste na mě díky této masáži přenesla.  Tímto též z celého srdce moc a moc ještě jednou děkuji za ty dnešní krásné chvíle, které jsme spolu tantře věnovali.  A již teď se opět těším až si zase k vám přijdu jednak pro další  „balíček“  pozitivní energie, ale hlavně za dalším objevováním toho, co je v mém nitru zatím pro mě ukryto…

Libor

Skutečné tantrické setkání s čistým záměrem by se dalo popsat jako pokus o otevření vesmírné náruče.

Čím méně sobecké je vnitřní nastavení člověka, tím menší je vzdálenost k vesmírné radosti, které není bráněno v projevu a může do světa vstupovat. Tělesné, smyslné se pak přidává k vnitřnímu a tělo  jako nástroj dívání se a zažívání ve světě bylo i s myslí  použito v souladu s vesmírnou náručí a tím jí otevřelo. Naopak sobecký záměr pak tady stačí k tomu, že nebude vesmírem políben. Otevření náruče dlouho přetrvává, lze vyvolat vzpomínkou a je pak velkým darem pro někoho, kdo toto i na chvíli otevření zažil.  Jedna vědoucí žena o tom kdysi krásně napsala    „A nikdy již nezapomene na zář slunce,  i když dosud  ještě také miluje lampu.“)     Snaha  o přibližování se k vesmírné náruči vyžaduje alespoň částečnou vnitřní  nezakalenost  obou lidí  při setkání,  podpořenou také čistotou záměru. Už samotná radost ze setkání, které jim bylo vesmírem umožněno a úcta jednoho k druhého, včetně uctění jejich těla,  naznačuje, že  je odleskem nitra, což se může dále prohlubovat. Z hlubší roviny lze napsat, že vnější   se  postupně stávalo opět vnitřním ve všem a rozdíl mezi nimi mizel a zbyla radost.

A vesmírná radost  pak  zářila a člověk byl  sounáležitostí toho  tj. rovněž se tou radostí stával a ta s ním zůstávala.   A ta dívka, kterou potkal   a kterou vesmír  zrovna  k tomu setkání tvořil, aby zážitek umožnila, tak byla ve světě  k tomu v té chvíli  určena  a  ženská síla vesmíru se tím skrze ní radovala  a  radost tak byla všude a nic jiného po nějakou dobu  nebylo.

Děkuji, Bronislavo

Jirka

Včera jsem s Broňou zažila 3 hodinovou tantrickou masáž. Byl to zážitek, na který nikdy nezapomenu… Upřímně bych chtěla poděkovat Broně za to, že mne na této cestě provázela… Před masáží mé tělo svíralo silné vnitřní napětí, avšak díky otevřenému a vědomému doteku jsem se dokázala plně uvolnit a zcela se oddat léčivému procesu. Cítila jsem se opečovávaná bez jakéhokoliv posuzování a to bylo nádherné… Díky této zkušenosti jsem více začala přemýšlet o pozitivním způsobu života. Broňa mi poskytla informace o vaginálním mapování, což vnímám jako další důležitý krok na mé cestě, protože jsem podstoupila dvě závažné operace v intimní oblasti. Jakmile budu vnitřně připravena, velmi ráda se do Vašeho důvěryhodného a bezpečného prostředí vrátím. Přeji Vám jen to nejlepší a ještě jednou děkuji za skvělou práci, kterou děláte!

Helene

Vážená paní Broňo,

v loni jsem s Vámi několikrát prošel branami tantry. Při masážích právě od Vás jsem se naučil co nejvíce vnímat své tělo – jak se říká  „Tady a teď.“  Při masážích od Vás jsem vždy velmi intenzívně  pociťoval tu sílu té vnitřní energie, která se vždy rozproudila celým mým tělem, tak jako nikdy před tím…  To vše díky tomu, že skutečně dokážete masírovat nejen fyzicky, ale i svým vnitřním Já. Navíc jsem z Vás vždy pociťoval velmi silné charisma a celkové osobní kouzlo, které na mě vždy velmi pozitivně zapůsobilo. Nikdy nezapomenu na ty naše dvě nádherné procházky tantrou, při kterých jsem doslova cítil tlukot vašeho srdce !   A proč Vám to vše píši ?  Chtěl bych Vám tímto moc a moc poděkovat za ty nádherné chvíle, které jsem mohl s Vámi prožít a za to, že jste se mnou kráčela po cestě za mým sebepoznáním a odevzdáním se přítomnému okamžiku…  Zkrátka děkuji Vám za to, že jste !     🙂 

 Tímto Vám chci popřát, ať Vás nikdy neopouští ta Vaše pozitivní energie, kterou dokážete předávat dál a dál a přeji Vám též hodně zdraví a štěstí.

Libor

Dobrý den Broňo, byla jsem u Vás na masáži den před odchodem do tmy. Původně to měla být tantra masáž, ale vše se nakonec odehrálo jinak. Jsem za ten zážitek stále vděčná, měl pro mě veliký význam a sílu, vůbec jsem nečekala co se ve mně odehraje a bylo to přesně to co jsem potřebovala a mnohem více, něco co bylo ve mně hodně hluboko neprožité, po čem jsem toužila.. Během masáže jsem se vyplakala (po hlazení na hlavě) ze svých asi dětských tužeb být přijata maminkou taková jaká jsem, s láskou a klidem a pak se mohlo odehrát co jsem chtěla. Toužila jsem po sdílení, sblížení, chtěla jsem vědět více, přiblížit se a současně poznávat i svoje (zasunuté) ženství. Během Vaší masáže, která byla tajemná, magická, hluboká jsem si prožila (asi to byla vize ? bylo to tak skutečné !!) přijetí mezi ženy – přírodní – sedící v kruhu v týpí a toto zasvěcení vedla indiánka s vlčí hlavou a kožešinou přes hlavu a ramena. Venku byla noc, studené modré světlo Luny a dokola tam běhaly vlci (asi vlčice). Bylo to tak silné, dokonalé, přesně takové jaké jsme si to přála, hluboko ve svojí duši. Od vždycky jsem se cítila jako indiánka, vlčice, je to obraz mého vnitřního světa. Je to neuvěřitelné, že se to tak stalo. Moc Vám Broňo děkuji, bylo to úžasné. Až si vše doprožiji a tohle období uzavřu, moc ráda bych zase přišla a vydala se na další cestu….. Máte úžasnou práci, myslím, že potřebujeme v životě magii, tajemno, kouzla, létání, oheň, bubny, vůně, hudbu…. Hodně moji představivost podpořilo Vaše dýchání při masáži, bylo jako vítr a přitom mělo ženskou energii. Děkuji Vám !!!!

Bára

Bronislava, was amazing, it was an unforgettable experience

regards,

Vincent

Hi,

fantastic massage… I love it

Yan

What a great experience, thank you !

Willis

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.