Péče pro ženy

Vaginální mapování pro ženy

„Největší překážkou pro muže je mysl, zatímco největší překážkou pro ženy je emoční tělo.“

Hlavní strana / Péče pro ženy / Vaginální mapování pro ženy

Možná Ve Vás tato technika navozuje hrůzostrašné představy, ale věřte mi, že není čeho se bát….ba naopak…Mapování je jedna z nejúčinnějších léčivých metod, které jsem kdy zažila na vlastní kůži. Jedná se o velmi jemnou citlivou dotykovou techniku, která navrací a následně rozvíjí citlivost v ženském těle a to nejen v pánevní oblasti. Umožňuje nám opětovně vnést citlivost a pozornost do těla. Přirozená ženskost a vnitřní síla bývá velmi často ženami opomíjena. Nedokážou svým darům dát zaslouženou pozornost a to je důvodem, že nejsou schopny hlubokého prožívaní a užívání si potěšení jak v sexuálním, tak i v osobním životě. Pokud se cítíte nehezká, nemilovaná, nešťastná, nemůžete stále najít vhodného partnera či jste prožila nějaké zneužití ze strany mužů, je mapování pro Vás to pravé.

Vaginální tkáň,  má zvláštní vlastnost a to shromažďovat v sobě prožité stresové situace, zranění a nepříjemné pocity. Tkáň se skrze nevyjádřené emoce postupně stává neživou, necitlivou měsíční krajinou bez dechu a bez života.

V průběhu terapie společně objevíme, zvědomíme a uvolníme emoce a napětí s nimi spojené, čímž následně dojde k přirozenému rozpouštění starých zranění, traumat a emočních bloků.

Navíc prostřednictvím zcitlivění a uvolnění těchto postižených oblastí podpoříme prokrvení tkáně a zvýšíme fyzickou citlivost, což Vám přinese mnohem hlubší a intenzivnější vnímání radosti a potěšení v sexuálním životě. Navrátíte se zpět k sobě, do svého středu a odměnou Vám bude opět získané hluboké uvolnění a klid.

Jak mapování probíhá?

Samotná terapie má několik fází, které na sebe nedílně navazují. Úvodem je důležité říci, že mapování zpravidla probíhá v cyklu tří setkání, kdy každé je v délce 3 hodin. Ideální, praxí ověřený, časový interval mezi jednotlivými sezeními je 7 – 14 dní. Důvodem je, že v průběhu prvního sezení se nastartují léčivé procesy, které mohou mít někdy nepříjemný průběh po psychické stránce a proto je potřeba být v kontaktu po celou dobu až do ukončení všech procesů v těle. V případě jakýchkoliv nepříjemných pocitů mezi jednotlivými sezeními jsem klientkám plně k dispozici k telefonickým či osobním konzultacím zdarma.

Samotné mapování si můžete představit jako akupresuru. Pracuje se s celou pánevní oblastí tedy zadečkem, bříškem, stehny, vnějšími i vnitřními genitáliemi. V úvodu rozhýbeme a okysličíme tělo, naučíme se správně pracovat s dechem, zvědomíme si díky zvukům oblast krční čakry, která je zodpovědná za naše vyjadřování a propojíme se se svou přirozenou intuicí.

V tomto okamžiku se Vy sama stáváte režisérem Vašeho procesu. Ukazatelem Vám jsou Vaše potřeby, emoce, pocity a vizualizace. Já jsem zde pouze v roli průvodkyně, která je zde proto, aby Vám pomohla ze svého života propustit vše, co již nepotřebujete.

Vaginální mapování je vhodné pro ženy, které...

Ceny
Cena mapování 7 500,- / 3 sezení (po dohodě je možné částku uhradit ve splátkách)

Kontakt

Napište mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.