Péče pro ženy

Orgasmická jóga

„Tanec je silné kouzlo. Tanec je duše. Tělo se točí jako tekoucí ocel. Díky tomu může vibrovat jako kytara. Tělo může létat bez křídel. Může zpívat bez hlasu. Tanec je silné kouzlo. Tanec je život.“

Hlavní strana / Péče pro ženy / Orgasmická jóga

Co si pod tímto pojmem skutečně představit? Jedná o velmi propracovanou práci s tělem posouvající Vás k obohacení a ke zkvalitnění Vašeho života. Již z názvu je zřejmé, že se jedná o kombinaci vědomého sebepotěšení, čili maximálního vytěžení sexuálního potenciálu Vašeho těla a denní praxe stejně jako je tomu v klasické józe. Pokud se budete klasické józe věnovat párkrát do roka, nikam Vás to neposune a stejně je tomu i s vědomým sebepotěšením, s masturbací, chcete-li….

Orgasmická jóga je nejlepší způsob jak objevit svoji sexualitu ve své skutečné plnosti.

Většina žen nemasturbuje vůbec, zkrátka proto, že vždy dokážou najít nějakou výmluvu typu únava, lenost, stud, vina, strach a posuzování, co tomu řeknou ostatní, když se to provalí… Příčinou je vzorec, který si přinášíme z dětství od svých nejbližších…. „Nesahej si tam, to se nedělá, to je neslušné,….“ Fuj!  A co se pak s naším životem děje ? Neprožíváme jej tak skutečně, jak bychom mohly. Jsme svázány předsudky o tom, co je správné a co ne, nemáme chuť na sex, nebaví nás to a většinou je to jen o splnění manželských povinností…. A jak z toho ven ? Jediná cesta ven vede skrze poznávání sama sebe.

„Tyto chvilky se pro Vás stanou osobním bohatstvím, ve kterém jste pouze Vy sama se svým tělem a svým nitrem.“

Začátky nejsou jednoduché, ostatně to platí i pro všechny jiné typy aktivit sportem počínaje a meditací konče, ale pokud budete  mít pevné přesvědčení a vydržíte, již po prvních třech dnech začnete ve svém těle vnímat zcela nové příjemné pocity a vjemy a po týdnech a měsících praxe začnete sklízet své zasloužené ovoce. Pro okolí se stanete „Tak nějak jiná, hezčí, vitálnější, s jiskrou v očích“

K čemu je orgasmická jóga dobrá?

Ceny
Cena jednorázového koučinku 500,- Kč/ hod.
Délku setkání si určuje klientka sama dle vlastních pocitů. Cenu pravidelných návštěv a praktikování pod mým dohledem vždy domlouvám s klientkou individuálně.

Kontakt

Napište mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.