Péče pro ženy

Léčení jizev

„Bez utrpení by nevznikly ty nejsilnější duše. Ty nejsilnější osobnosti jsou cejchované jizvami.“

Hlavní strana / Péče pro ženy / Léčení jizev

Každá z nás jsme během svého dosavadního života získali nějakou tu jizvu. U žen převažují poporodní jizvy, jizvy po císařském řezu či po laparoskopických operacích. Některé ženy mají jizvy po fyzickém zneužití. Nejvíce nás trápí, že nám jizvy „ubraly“ na kráse. Stydíme se za ně a díky nim odmítáme například vyjít ven mezi lidi v plavkách… Toto je však pouze jedna strana mince….Co už si  však neuvědomujeme je fakt, že místo, kde došlo k přerušení svalu, šlachy či lymfatického systému, už nikdy nebude jako dřív. Tato skutečnost bývá často příčinou bolestí krční páteře či bolestí zad. V případě, že se jizva nachází v pánevní oblasti, můžete pociťovat celé její  „zatuhnutí“ a dokonce i tím mohou být ovlivněné Vaše intimní prožitky.

S jizvami pracuji na úrovni fyzické a emoční.

Díky vědomému doteku, pozornosti a speciálním masážním technikám dochází k uvolnění jizvy a okolí. Na fyzické úrovni se jizva stane pružnější a zmenší se. Na emoční úrovni dojde k bezpodmínečnému přijetí své jizvy a k posílení sebelásky. Pocitově se Vám velmi uleví, jakoby jste odhodili nějaké těžké břemeno. Doba práce s jizvami se nedá přesně stanovit, je individuální a určuje se podle poškození tkáně, délky jizvy a emočního zatížení. Léčení jizev může být i součástí vaginálního mapování. Součástí terapie je počáteční rozhovor, v rámci kterého mne bude zajímat Váš záměr a historie Vaší jizvy.

Ceny
Cena léčení jizev je individuální dle dohody v rámci úvodního rozhovoru, který je zdarma.

Kontakt

Napište mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.