Péče pro muže

Smyslnost doteku

Tantrická smyslná masáž

„Vesmír nesoudí… Spojí se, abychom uskutečnili svou touhu. Proto bojovník nebojácně zkoumá stíny své duše a snaží se je osvítit světlem odpuštění.“

Hlavní strana / Péče pro muže / Smyslnost doteku – Tantrická smyslná masáž

Jednoduše řečeno, Tantrická celostní smyslná masáž je jedinečný magický transformační zážitek. Jedná se o mocný celistvý nástroj změny. Prostřednictvím hluboké práce s tělem a s Vašimi smysly (zrak, sluch, čich, hmat a chuť) jste zvaní k plnému využití Vašeho skutečného potenciálu, Vaší smyslnosti, Vaší sexuální energie, která je zároveň Vaší životní silou a její následné kultivaci. Díky tomuto procesu můžete kultivovanou energii použít tam kde je potřeba… k léčení, k seberozvoji na psychické a fyzické úrovni či k nalezení neomezeného zdroje blahodárné energie potřebné pro Váš život plný vitality, naplnění, radosti,  spokojenosti a štěstí.

Jak Tantrická celostní smyslná masáž probíhá?

V rámci úvodního rozhovoru se seznámím s Vaším záměrem, se kterým přicházíte. Masáž nabízí několik variant. Může být léčivá, energizující a nebo také hluboce relaxační. Dále se zaměříme na Vaše hranice a jejich zdravé nastavení.

Díky láskyplnému úvodnímu rituálu se pomalu přenesete do stavu absolutního bezpodmínečného přijetí. Tento stav bývá ve většině případů silně emoční.

Vaše smysly a Vaše tělo bude v nádherné atmosféře hýčkáno nejrůznějšími druhy doteků.

Péče je věnována celému tělu včetně intimních partií a oblasti zadečku. Do masáže může být i zahrnuta velmi léčivá vědomá masáž prostaty. V jakém rozsahu bude masáž probíhat se řídí Vámi předem nastavenými hranicemi. Váš komfort a pocit bezpečí jsou pro mne prioritou. 

Minimální doba trvání masáže jsou 2 hodiny. Čím je masáž delší, tím bude Váš prožitek hlubší. Radost Vašeho těla a vědomí Vám mohou otevřít nové mystické úrovně prožívání reality.

Ceny
Smyslnosti doteku 3 300,- Kč / 2 hod.
4 400,- Kč / 3 hod.

Kontakt

Napište mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.