Ceník

Kompletní ceník

„Chybí-li vědomí toho, co máme za sebou, je jakákoliv snaha postoupit dopředu marná…teprve po vyrovnání vlastních účtů jsme připraveni vykročit na další cestu.“

Péče pro ženy
Magie doteku – Hluboce relaxační masáž 1 900,- Kč/ 2 hod.; 2 500,- Kč/ 3 hod.
Smyslnost doteku – Tantrická smyslná masáž 3 300,- / 2 hod.; 4 400,-/ 3 hod.; Smyslnost doteku včetně rituálu smyslů 5 000,-/ 3,5 - 5 hod.
Vaginální mapování pro ženy 7 500,- / 3 sezení (po dohodě je možné čátsku uhradit ve splátkách)
Léčení jizev Cena léčení jizev je individuální dle dohody v rámci úvodního rozhovoru, který je zdarma.
Léčení jizev po operacích prsu Cenu terapie domlouvám vždy s každou klientkou individuálně na základě osobního setkání, které je zdarma. Cenu následně určím dle rozsahu traumatu a potřebné délky terapie.
4. dimenze – masáž dutin (ústa, uši, nos) 1 500,- / hod.
Orgasmická jóga Cena jednorázového koučinku je 500,- / hod. Délku setkání si určuje klient sám dle vlastních pocitů. Cenu pravidelných návštěv a praktikování pod mým dohledem vždy domlouvám s klientem individuálně./ Cena 500,- / hod
Orgasmická meditace Cena prvního sezení: 900,- Kč; Cena orgasmické meditace: 500,- Kč
Péče pro muže
Magie doteku – Hluboce relaxační masáž 1 900,- Kč/ 2 hod.; 2 500,- Kč/ 3 hod.
Smyslnost doteku – Tantrická smyslná masáž 3 300,- / 2 hod.; 4 400,-/ 3 hod.; Smyslnost doteku včetně rituálu smyslů 5 000,-/ 3,5 - 5 hod.
Technika velkého tahu V případě objednání masáže Smyslnost doteku je tato technika zahrnuta v ceně. Výuka extra činí 500,- / sezení.
Orgasmická jóga Cena jednorázového koučinku je 500,- / hod. Délku setkání si určuje klient sám dle vlastních pocitů. Cenu pravidelných návštěv a praktikování pod mým dohledem vždy domlouvám s klientem individuálně.
Orgasmická meditace Cena prvního sezení: 900,- Kč; Cena samotné orgasmické meditace: 500,- Kč
Péče páry
Koučink v oblasti intimity, sexuality a partnerských vztahů - Výuka vědomého doteku pro páry Cenu koučinku pro páry domlouvám vždy s klienty individuálně dle jejich záměrů. První konzultace s klienty je zdarma.

Kontakt

Napište mi

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.